Hair Back Kullanıcı Yorumları

Saç dökülmesine karşı hair back kullananlar bu başlık altında hair back kullanıcı yorumları nı dile getiriyorlar. Siz de Hair Back ile ilgili neler düşündüğünüzü bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Hair Back serisindeki iki ürünün de etken maddesi Bioenergizer.  Bioenergizer, The Pelvetia Canaliculata ve Laminaria adlı iki yosunun özlerinden oluşur. Bu iki yosunun kombinasyonu saç oluşumunu destekler, saç yoğunluğunu arttırır. Hair Back Losyon, Bioenergizer’ın yanısıra Panthenol vitaminleri, biotin, E vitamini ve A vitamini içerir. Güçlü içeriği ile kafa derisini ideal duruma getirir, sonuç olarak yeni saç oluşumunu destekler. Ayrıca kafein içerir, kafein kafa derisindeki kan dolaşımını düzenler.

Kadınlar için uygun olan Hair Back Krem ürünü saç formunu ve canlılığını geliştiren seramidler ve hidrolize ipek proteinleri içeren standart saç bakım kremi formülüne sahiptir. Hair Back serisinin diğer ürünlerden farkı, etken maddesinin tamamen doğal, denizden elde edilen Bioenergizer olması, bu maddenin kafa derisindeki temel fonksiyonları uyararak etki göstermesi ve biyokimyasal dengesizliğe sebep olmamasıdır.

220 queries 0,516