Google + Plus’a Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır

Google Plus Arkadaş Ekleme – Google gün geçtikçe kaliteli altyapısını daha da kaliteli hale getirerek internet pazarındaki tek firma olmayı hedefiliyor gibi görünüyor. Son google ürünü olan Google Plus veya Google Artı milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya başlandı bile. Gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttıran google plus facebook gibi dev bir sosyal paylaşım sitesine dişli bir rakip olmaya hazırlanıyor şu aralar..

Google Plus’a kayıt olduktan sonra nasıl arkadaş ekleyeceğini bilmeyen ziyaretçiler için bir açıklama paylaşmak istedik. Öncelikle plus.google.com adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıda resimde görüldüğü gibi Çevreler butonuna tıklamanız gerekiyor.

google pluas arkadaş ekleme
google pluas arkadaş ekleme

Çevreler butonuna tıkladıktan sonra kırmızı yazıyla belirtilmiş olan Daha Fazla Kişi Bulun sekmesine girip arkadaşlarınızı oradan aramanız gerekiyor. O sekmenin hemen altında Hotmail, Yahoo gibi sitelerin ikonlarını göreceksiniz. Oralara tıklayarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Aslında arkadaş eklemenin zorluğu bundan ibarettir. Hadi, siz de hemen arkadaş çevrenizi genişletmeye başlayın ve plus.google.com adresini ziyaret edin..

Metin Kılıç – Türkçe Destek Editörü – www.turkcedestek.net

221 queries 0,857