Kullanıcı Yorumları

Google Play Nasıl Yüklenir? Google Play Nedir?

Kategorisi: İnternet Siteleri ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Google Play Nedir? Google Play Uygulamaları Nasıl Yüklenir? Google Play Uygulamaları Ücretsiz mi? Ücretli mi? Geçtiğimiz günlerde Google Android marketinin ismini değiştirerek Google Play yaptı. Yalnızca isimde değişiklik olan bu uygulamada, Android Marketinin içerisinden indirebildiklerinizi artık Google Play üzerinden indirebileceksiniz.

Türkiye’ye geleli henüz çok geçmeden, adını Google Play olarak değiştiren, Google Android`in tam anlamıyla geçişi sağlandı. Google Play Store için Türkiye`de hiçbir engel kalmadı. Bunun için sadece Google Android marketine girmeniz yeterli. Girdiğiniz de karşınıza çıkacak olan Google Play’ı yükle penceresi ile saniyeler içinde Google Playı telefonunuza yükleyebileceksiniz.  Google Play`de; aplikasyonlar ve oyunar, kitaplar, müzik ve film uygulamaları mevcut durumda.

Peki bu uygulamayı nerden ve nasıl yükleyeceksiniz? Bunun için sadece Google Android marketine girmeniz yeterli. Girdiğiniz de karşınıza çıkacak olan Google Play’ı yükle penceresi ile saniyeler içinde Google Playı telefonunuza yükleyebileceksiniz. Tabi bu bazı telefonlarda olmakta. Galaxy S Cep telefonlarında birde sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Yine Google Play sitesine girdikten sonra ekrana gelen sözleşmeyi kabul ettikten sonra Google Play’ı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Yükledikten birkaç saniye sonra ise Google Play iconuda telefonunuzdaki icon ile değişecektir.

Bir önceki yazımız olan iPad ile oynanabilen en güzel oyunlar başlıklı makalemizde en iyi iPad oyunları, en iyi iPad uygulamalari ve iPad için uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Play

Google Play Nasıl Yüklenir? Google Play Nedir? için Bir şikayet yada yorum yapılmış

  1. editör diyor ki:

    Google play ile ilgili neler düşündüğünüzü bizimle paylaşır mısınız? Sormak istediğiniz soruları da bu başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz..

Konuya Yorum Yazın..