Garanti Bankası Şikayet Hattı

Garanti Bankası Şikayetleri, Garanti Bankası Şikayet Kutusu ve Garanti Bankası Şikayet Hattı – Garanti Bankası Müşteri Yorumları ve Şikayet Kutusu, Garanti Bankası Hakkında Yorumları Ne Yöndedir.  Garanti Bankası Faizleri Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Sayın kullanıcı yorumları misafirlerimiz bu başlığımız altında Garanti bankası ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?  Bildiğiniz üzere Garanti Bankası Türkiye’nin en kaliteli bankalarından bir tanesi haline geliyor..

Garanti Bankasından Memnun olacak olan müşteriler olacağı gibi ziraat bankasından şikayetçi olacak olanlarda elbette olacaktır.. Lütfen Garanti Bankası için şikeyet ve memnuniyetinizi yorumlayınız.

Garanti bankası müşteri hattı: 444 0 333

Garanti Bankası Telefon Numarası: 0212 318 18 18

 

3 Yorum

 1. Garanti Bankası ile ilgili şikayet ve önerilerinizi bu başlık altından da kullanıcı yorumları ile paylaşabilirsiniz… İyi günler dileriz.

 2. Halis ÇERKEZOĞLU

  GARANTİ BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ”NE
  2003 YILI DAHİL 10 YILDIR KREDİ KARTI KULLANICISIYIM. VE KART LİMİTİM KARTIN BANA VERİLDİĞİ ZAMANDAN BERİ HEP AYNI.BİLMEK İSTİYORUM, KAÇ SEFER LİMİT TALEBİNDE BULUNDUYSAM GERÇEKLEŞMEDİ. ASGARİ ÜCRETİN 762 TL. OLDUĞU BİR ÜLKEDE DÜZENLİ OLARAK ÖDEME YAPMANIZA RAĞMEN KART LİMİTİNİZ YÜKSELTİLMİYOR? BU SORUNU ÇÖZMEK İÇİN DÜZENSİZ BİR ÖDEME PLANIMI GEREKİYOR. YADA HAKSIZ BİR TALEPTEMİ BULUNUYORUM. İKİ YILDA BİR ARTIŞ OLSA İDİ ŞİMDİ 10,000 TL.OLMUŞTU. BU ŞARTLARDA AKTİF HESABIMIN MEVCUT BORÇLARIMI, ÖDEMEMİ ENGELLEMEYECEK ŞEKİLDE DONDURULMASINI İSTİYORUM.

  SAYGILARIMLA.

  HALİS ÇERKEZOĞLU

 3. mehmet emin yalçin

  slm bana konut kredisi verildi ama ?çok açık hile yapıldı güvendim garanti bankasına yüz yirmi binlik evimi kırk binliraya hipotek etiler ne şikayet etsemde kimse sahip lenmiyor süçlu benmişim diyorlar ?açıkçassı artık garanti bankasına hiç güvenim kalmadı çünkü demekki bankanın siç sahibi yok olanda müşteriyi dolandırıyor ?mardinden m emin yalçin artık tüketici mahkemesine baş vuruda bulanacam belki kayb ederim ama kazan da kimse olmayacak çünkü ?garanti bankası öyla devam ederse güven diye birşey kalmayacak ben bir esnafım yardımcı olmarı yerine beni mağdur etiler .m emin .yalçin

224 queries 0,572