Kullanıcı Yorumları

fx15 hakkında yorumlar

Kategorisi: FX15 Zayıflama Hapı ve Bu Yazı Defa okunmuştur

FX15 Kullanıcıları Düşüncelerini Tarafsız bir şekilde bu siteden paylaşmaktadırlar. Sizde Düşüncelerinizi Paylaşmak İster misiniz?

FX15 tok tutucu özelliği ile size doğal diyet yaptırır. FX15 kullanırken özel bi program uygulamanıza gerek yok ama tatlı – hamur işi gibi şeylere dikkat edersek daha iyi olur. Cildi sıkılaştırıcı özelliği ile gözler görülür incelme sağlar. Düzenli kullanıma devam ederek ideal kilonuza gelebilirsiniz.

FX15 ‘in bir ilaç olmadığını tekrar belirtmek isteriz.FX15 ‘in içeriğindeki üzüm ekstresi sindirimi düzenlediği için mide rahatsızlığı gibi bir şikayetiniz varsa daha da fayda sağlayacaktır.

FX15 size sağlıklı ve zahmetsizce kilolarınızdan kurtulma imkanı sunmaktadır. İçeriğinde bulunan bitkisel kökenli karışımlar ile doğal yöntemlerle herhangi bir diyet uygulamadan zayıflayabilirsiniz. Bugüne kadar zayıflama alanındaki başarısından devamlı olarak söz ettiren FX15 ürününe çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

fx15 hakkında yorumlar için 3 şikayet yada yorum yapılmış

 1. fx15 zayıflama hapı hakkında yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz…

 2. ceren diyor ki:

  en kullanıcısı degilim fakat arkadaşlarımdan çok duydum.kullanmışlar ve kilo verebilmişler.bunun yanı sıra çok baş agrısı yaptıgını çok agır bir ilaç oldugunu söylediler.bunlara ragmen ben ekullanmak istedim
  ben
  77
  kiloyum balaklım.kullandıktan sonra nekard verecem.yada neler yaşayacam
  bakacaz
  umarım
  herkezin beklediği gigibi bende kilo verebilirim
  aslında haplarla kilo vermek saglık açısından iyi birşry degil fakat.nedense hızlı kilolar vermke istiyoruz .umarım hayallerim gerçek olur
  10 kilo vrsem benim için bir mucize olur
  sanıırm ev araba almış kadar mutlu olurum
  tekrar yazışmak görüşmek ümidiyle bayyyy

 3. s.ozel diyor ki:

  Geçen yaz fx15 kullandım. Ve hiç bir yan etkisini görmeden 1 ayda yaklaşık 8 kilo verdim. İlk günlerde baş ağrısı ve uykusuzluk yaptı sadece o kadar. İlacı bıraktıktan birkaç ay sonra kilo aldım. Ve yeni bir kutu sipariş verdim. Önceki tabletlerin siparişini verdiğim siteden hem de. Ancak maalesef sahte ürün gönderilmişti. Kullandım hadi belki kutu değişmiştir diye. Ama kilo vermek şöyle dursun birde tonla yan etksini gördüm. Böbreklerim gözlerim mahvoldu.
  Şimdi rica ediyorum yetkillilerden;
  LÜTFEN İNSAN SAĞLIĞYLA, HAYATIYLA OYNAMAYIN ÜÇ KURUŞ İÇİN.
  Ya işinizi adam gibi dürüstçe yapın ya da hiç yapmayın.

Konuya Yorum Yazın..