Kullanıcı Yorumları

Fx15 ( FX 15 ) Kullanıcı Yorumları | FX 15 Zayıflama Hapı Şikayet

Kategorisi: FX15 Zayıflama Hapı ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Fx15 ( FX 15 ) Kullanıcı Yorumları , FX 15 Zayıflama Hapı Kullananların Paylaştıkları Olumlu ve Olumsuz Kullanıcı Yorumları Sitesine Hoşgeldiniz.

Değerli misafirlerimiz bu başlığımız altında Zayıflama Hapı olan FX 15 ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmak ister misiniz?

FX 15 bildiğiniz üzere 2 yıl önce piyasaya çıkmış ve aktif bir pazarı olan zayıflama ürünüdür. Tıpkı Meksika Biber Hapı gibi veya Elma Krom ile Lida Kapsül gibi etkili bir satış yapmış üründür.

Elbetteki bu ürünü kullananlar arasında Memnun kalanlar olduğu gibi memnun kalmayanlar da bulunmaktadır. Bizde Kullanıcı Yorumları olarak bu türlü düşüncelere yer vermek için FX 15 Kullanıcı Yorumları başlıklı bir konu eklemek istedik.

Değerli misafirlerimiz bu başlıkta yer alacak olan tüm yorumlar tarafsız ve objektif bir şekilde değerlendirilmektedir. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmadığı gibi reklam kokulu yorumlar da yayınlanmayacaktır.

Sizde FX15 ile ilgili olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak istemez misiniz?

Yorum Yazmak için Tıklayınız

Fx15 ( FX 15 ) Kullanıcı Yorumları | FX 15 Zayıflama Hapı Şikayet için 2 şikayet yada yorum yapılmış

  1. umit akdağ diyor ki:

    mrb.ben bundan iki sene önce fx15 hapını aldım ve eşimle beraber kullandık çok memnun kaldık.hatta güzel bir şekilde zayıfladık.kısa bir dönem sonra ilacı eczanelerde bulamaz olduk.ilacın yasaklandığını söylediler.bundan iki hafta önce internet yoluyla sizlere ulaştım ve tam dört kutu aldım fakat ilaçlar beni tok tutması gerekirken daha çok acıktırmaya başladı.bunula ilgili müşteri temsilcilerinize bir şikayette bulunup yardımcı olmalarını istedim fakat henüz bana sizin tarafınızdan hiçbir yetkili dönmedi.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.tel no:0 542 240 06 08 SAYGILARIMLA

  2. selma alkan diyor ki:

    sn umit akdağ ilacı internet yolu ile degıl tanıdıgınız eczaneyle iletişime geçin evet eczanelerde kaçak ilaç olarak adlandırıyoruz buarada aldıgınız ilacın kapsülünü acın ve tadına bakın acı bır tat varsa urun orjınaldır sektorde cogu kapsüllerde nişasta konulmaktadır

Konuya Yorum Yazın..