FLAVOR WAVE OVEN TURBO FIRIN Yorumları

Flavor Wave İle Yemek Yapmak Sorun Olmaktan Çıkıyor…
* Yemek yapmaya vakti olmayanlar, donmuş yemekleri çözmenin kolay yolunu arayanlar, hazır gıdalardan bıkanlar, Flavor Wave Oven Turbo fırın tam size göre.
* Marifetleri o kadar çok ki, kullanmaya başladıktan sonra, sorununuz sadece nasıl pişirmesini istediğinizi düşünmek olacak.
* Flavor Wave kızartabilir, pişirebilir, haşlayabilir, ısıtabilir, ızgara yapabilir ve hatta patates kızartan bir fritöze dönüşebilir.
* Mikrodalga fırınlara göre çok daha hızlı bir şekilde yemekleri ısıtan ve pişiren Flavor Wave, aynı zamanda yemekleri mikrodalga fırınlar gibi kurutmaz.
* Hertürlü donmuş taze gıdanızı birkaç dakika içerisinde yemeğe dönüştürebilen Flavor Wave, bu iş için de çok az yağ kullanır.

Flavor Wave Oven Turbo Fırın Nasıl Bu Kadar Mükemmel Olabiliyor?
* Flavor Wave fırının bu kadar yetenekli olmasının altında yatan neden, halojen, ısı izolasyonu ve infrared teknolojilerinin bir bileşimi olmasıdır.
* Bu teknoloji sayesinde, yemekleriniz içeriden dışarıya doğru eşit bir şekilde pişer. Kullanılan bu sistem, genelde çok lüks restoranlarda kullanılan ve gerçekten de birçok restoran için bile lüks sayılabilecek bir özelliktir.
* Flavor Wave Fırın’ın hortuma benzeyen hava akımı sayesinde yemeklerde kullandığınız yağın fazla kısmı fırının yan kısımlarına akar ve yemekleriniz çok daha hafif bir şekilde pişer.
* Flavor Wave, çok kaliteli malzemeden üretilmiştir ve çok sağlam bir üründür. Bu sayede de istediğiniz yerde, karavanda, bahçede ya da teknede bile kullanabilirsiniz.
* Dayanıklı cam yapısı sayesinde, bulaşık makinesinde kolayca ve içiniz rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Sizde bu ürün hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?

220 queries 0,355