Kullanıcı Yorumları

FİAT ALBEA SOLE 4K PREMIO 1.4 FIRE 77 HP Yorumları ve Özellikleri

Kategorisi: Araba Yorumları ve Bu Yazı Defa okunmuştur

FİAT ALBEA SOLE 4K PREMIO 1.4 FIRE 77 HP Yorumları ve Özellikleri

Araç Hakkında: Şık ve rahat okunan göstergeler. Ayrıca buradaki çok fonksiyonlu yol bilgisayarından, dışarının ısısını, anlık ve ortalama yakıt tüketimini, depodaki yakıt miktarına göre ne kadar yol alabileceğinizi görebilirsiniz. Vites kolu ve bardaklığı içeren şık konsol.

Işıklı torpido gözü, Yüksekliği ayarlanabilir hidrolik direksiyon bütün versiyonlarda standart Yolcu hava yastığını isterseniz kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Arka koltuk başlıklarını, nasıl rahat ediyorsanız öyle kullanabilirsiniz. Yukarıda ya da aşağıda…6 hoparlörlü CD-MP3 çalar ile yolculuklarınıza müziğin keyfini ekleyin.

Geliştirilmiş ABS+EBD fren sistemi, kaygan zeminlerde bile güvenilir koruyucunuz. Fiat Albea Sole’de hem sürücüye, hem yolcuya hava yastığı var. Hem güvenliğiniz hem rahatınız için istenen yüksekliğe ayarlanabilen aktif gergili emniyet kemerleri. Arka koltuk emniyet kemerleriyle, herkes güven içinde Fiat Albea Sole’de hem sürücüye, hem yolcuya hava yastığı var. Fiat Albea Sole en gelişmiş ABS (Anti Blockage System) ve EBD (Electronic Brakeforce Distribution) ile donatılmıştır. Bu sistem sayesinde tekerlekler kilitlenmeden minimum reaksiyon süresinde maksimum frenleme sağlanır. Otomobili çeşitli yangın risklerine karşı koruyan en modern çözümdür. Gerek kaza sırasında devreye giren sistemiyle, gerekse her zaman yüksek ısıya dayanıklı malzemeleriyle yangına fırsat tanımaz. Fiat Albea Sole, motorun her çalıştırılmasında kodu otomatik değişen Fiat Code II anahtarına sahiptir. Bu düzenek, aracın orijinal anahtarı olmadan çalışmasını önler. Önden ve yandan darbe gelmesi durumunda, ön ve arka koltuklardaki yolcuların emniyet kemerinin altından kaymasını önler. 16V MULTIJET Güç: 70 hp / 4000 rpm Maksimum tork: 180 Nm / 1750 d/d, Yüksek çekiş gücü sayesinde esnek ve akıcı bir sürüş keyfi sunuyor. 180 Nm gibi yüksek tork seviyesine sadece 1750 devir/dakikada ulaşıyor. Gerçekten güzel bir otomobil.

Bu Araç Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşmak İster misiniz?

FİAT ALBEA SOLE 4K PREMIO 1.4 FIRE 77 HP Yorumları ve Özellikleri için Bir şikayet yada yorum yapılmış

  1. editor diyor ki:

    Fiat Albea Sole 4K Premio 1.4 Motor ile ilgili Yorumlarınızı Bu başlık altında kullanıcı yorumları kalitesi ile paylaşabilirsiniz..

Konuya Yorum Yazın..