extra man kullanıcı yorumları

Extra man gel kullanıcı yorumları internet sitesine hoşgeldiniz. Sizde bu ürün ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Extraman Gel – Penis Büyütücü Jel ürün özellikleri ve üretcii açıklaması

Uzun yıllar süren araştırmalar sonunda, bilim adamları sonunda gerçekten işe yarayan bir Penis Büyütme ve kalınlaştırma formülü geliştirdiler. Extraman, doğal penis büyütmeye iki aşamalı sistematik bir yaklaşımı benimsemektedir. Benzersiz bir transdermal iletim sistemi ile doğrudan penise uygulanan Extraman, bilim topluluğunda daha önce imkansız olduğuna inanılan bir seviyede etkiye sahiptir. Anında çalışmaya başladığı penis dokusuna doğrudan nüfuz eder. Penisin çoğunluğunu oluşturan süngerimsi dokunun her bir gözeneğinin (corpus cavernosum) genişlemesine ve normal kapasitelerinin üzerine çıkmasına neden olan birlikte çalıştığı çeşitli vazodilatörleri serbest bırakır ve daha fazla kan tutma kabiliyeti sağlar, böylece penis büyür. Doğal penis büyümesi ve gelişiminin başlıca sorumlusu hormon olan testislerin testosteron üretmelerini uyaran çeşitli Androjen öncüllerini kan dolaşımına girmeleri için serbest bırakır. Büyüme odaklı penis egzersizine önemli düzeyde daha duyarlı olması için penis dokusunu yumuşatır.

yorum yazmak için tıklayınız

2 Yorum

  1. yalan bu verdiğim para ile penisimin cildi bozuldu damarlar morardı denemeyin sakın.

  2. Kullanmaya başlayalı 24 gün oldu ve halen kullanmaktayım günde birkez masajı uyguluyorum…ve gözlemlediğim daha uzun süre ve daha sert ereksiyon olduğum…penisimdeki damarlarda gözle görülür bir şekilde büyüme oldu ve tam sonuç için 1 kutusunun bitmesini bekliyorum…

223 queries 0,570