Erkekleri Etkileme Yolları ( Erkeği Etkilemenin Yöntemleri )

Erkekleri Etkileme Yolları (Bir  Erkeği Etkilemenin Yöntemleri ) Bir Kadın Bir Erkeği veya Sevgilisini Nasıl Etkiler?

Erkeğinizi çıldırtın! “Seni deliler gibi istiyorum” dediğini duymak ister misiniz? O halde biraz çılgın olun! Bu ilkeye göre hareket edenler için hep “kötü kız” kavramı kullanılır, ama ne hikmetse kötü kızların arkasından bir düzine erkek koşar. Erkekleri nasıl oluyor da bu kadar çekebiliyorlar, hiç düşündünüz mü? Yazımızda birkaç “Kötü kız” davranışından bahsedeceğiz. Bunlar hem hoşunuza gidecek hem de denedikten sonra siz de “sıcak kadın” kategorisine gireceksiniz. Etkileyici giyinin!

Erkekleri Etkileme Yolları

(Sıcak ılişkiler) adlı kitabında yazar Tracey Cox şöyle bir yöntem öneriyor: “ılk görüşte kıyafetleriniz çok normal olabilir, ancak gizli yönleri yanınızdaki erkeği çılgına çevirebilir. ışte o gizli ayrıntıları en beklenmedik zamanlarda açığa çıkarın.” Gereksiz aksesuvarlardan kurtulursanız sevgiliniz ayaklarınıza kapanır. ıç çamaşırı giymeden bir yere gitmek ani maceralara açık olmak demektir. Bazı durumlarda ise, vücudunuzu örtülü tutmak da heyecan verici olabilir.

Çok etkili bir yöntem daha: Onu korkutun, sonra endişelerini giderin. Bir an sizi çok basit görecek, ama öyle olmadığınızı anlayınca ayaklarınıza kapanacak.

Erotik Konuşun! Herhangi bir konuyu konuşur gibi yatak konularına girin, erkeğiniz çok etkilenecektir.

O kadar açık olamayanların üzülmesine gerek yok: Doğru ses tonuyla, doğru bakışlarla söylenen basit cümleler bile başdöndürücü olabilir: “Exhibitions for the Shy” (Utangaçlar ıçin Teşhirler) adlı kitabında yazar Carol Queen birbirinden etkileyici yöntemler öneriyor: “Diyelim ki yemek yediniz. Bitirdikten sonra, en seksi bakışınızla ve elinizi bacaklarına koyarak hâlâ aç olduğunuzu söyleyin. Mesajınızı anlayacaktır

Onu heyecanlı bir bekleyiş içine sürükleme yöntemi de oldukça etkili. ışyerine bir e-posta gönderip şunları yazın: “Akşama sana ne yapacağımı bir bilsen…” Bu e-postayı alan erkeğin gün boyu akşamla ilgili fanteziler kuracağından emin olun!

Gibisinden yöntemler etkili olmaktadır..

222 queries 0,505