Duyuru: Kullanıcı Yorumları Ziyaretçi Sayısı

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz.. Öncelikle  sizlere teşekkür ederek sözlerimize başlamak istiyoruz.. Kullanıcı Yorumları  olarak ilk hizmete başladığı günden bu yana hayli zaman geçti.  Her ne kadar taklitlerimiz piyasada tünemeye başladıysa da örnek olmak her zaman gurur vericidir diyerek hoş görüyoruz onlarıda.. Yanılmıyorsam 2 Yıl 4 ayı devirmiş durumdayız.. O günden bu güne kadar bir çok insanın şikayetlerini dile getirmesine ve ürünler hakkındaki görüşlerini paylaşmasına vesile olduk..Bizim için bir onurdur bu..

Zaman geçtikçe de alt yapımızı daha da güçlü hale getirerek kolay bir şekilde yorum yapmanıza olanak sağlıyoruz. Kullanıcı Yorumları sitemizde ürünler hakkında insanların yaptıkları yorumları okuyarak ürünler hakkında bir fikir sahibi olabileceğiniz gibi siz de insanların ürünler hakkında görüş sahibi olabilmeleri için yorumlarınızı yazabilirsiniz..

Zaman zaman ziyaretçi dalgalanmaları yaşıyor olsakta sabit olarak ulaşmış olduğumuz insan sayısı günlük 4.000 tekile ulaşmış durumdadır.. (Allah nazardan saklasın) Her geçen gün yazdığınız yorum ve şikayetlerle daha çok kişiye ulaşmayı hedefleyen sitemizin tek derdi insanların sağlıklarının ucuz olmadığını ülkeye anlatmaya çalışmaktır..

Sağlığınız bizim için çok önemlidir, çünkü insanımızı seviyor ve değer veriyoruz..

Kullanıcı Yorumları Yönetimi adına Kemal Aslansoy,

www.tuketiciyorumlariniz.com

220 queries 0,433