Dudak Dolgunlaştırıcı SUR PLUS Serum

Sur Plus Serum ile dudaklar daha dolgun hale geliyor. Artık dudaklarım neden dolgun değil diye üzülmeyeceksiniz. SurPLUS Serum ile 40% daha dolgun dudaklara sahip olabiliyorsunuz. Sur Plus Serum 4 Ampulden oluşmaktadır.

Yeni dudak serumu sayesinde daha dolgun dudaklar. Sur Plus 40% Lip Grow Serum, LGS sistem ile çalışır. Bu sistem dudaklarınızın şeklini ve hatlarını düzeltir. Göz ile görünür bir şekilde dudaklarınız 30 gün içinde 40% e kadar büyür.

Cerrahi işleme gerek kalmadan dudak hacmini arttırarak daha şekilli ve dolgun görünmesini sağlar. Dudak bakımınız yaparak çatlamalara karşı korur.

  • Eşsiz LGS systemTM içerir
  • Yoğun ve yapı düzeltici etkisine sahip
  • Göz ile görünür şekilde dudaklar ortalama 40% büyür

Sur Plus Kullanım şekli: Temiz, kuru dudaklara yatmadan önce az bir miktar uygulayınız.

One comment

  1. kesinlikle Sur Plus markalı bu adi kremi ALMAYIN ..!!!
    Tüketiciyi enayi yerine koyuyor ve ahlaklı bir ticaret yapmıyorlar. sakın reklamına kanmayın. Hiçbir etkisi yok. Etkisi olmadıysa, ikincisini satalım diyorlar bir de.. Son yılların en büyük ticari dolandırıcılığı bence. Gelen ambalajın üzerinde hiçbir şey yazmıyor. Sözde Hollanda’dan ithal etmişler. Hani, yazı nerede? Bomboş bir ambalaj alıp , ben de içini ne idüğü belirsiz bir şeyle doldurayım o zaman. Güven verir mi bu size? Ama bu ülke çok denetimsiz olduğu için, ahlaklı olmayan ticaret yapanların sayısı çok fazla. Daha da kötüsü, kimse şikayetle ilgilenmiyor.

223 queries 0,435