Digitürk Müşteri Hizmetleri Neden Sorulara Cevap Vermiyor

08 Haziran 2011 tarihinde cep telefonuma bir mesaj geldi ve Digiturk’e ait ödenmemiş faturalarım olduğu ve bunlardan dolayı hakkımda icra takibi başlatılacağı söylendi. Bana verilen Hatay’daki Gökpınar Hukuk Bürosu’na ait telefonu aradığımda karşımdaki bayan 2006 yılından kalan faturalarım olduğunu ve bunları ödemediğim için hakkımda icra takibi başlatılacağını söyledi.

Faturalar hakkında detaylı bilgi istediğimde bana borcumun 140.00 TL olduğu ve başka bilgi verilmeyeceği söylendi. Bende Digiturk’ü aradım ve aslında 3 faturadan dolayı icralık olduğumu ve borcumun 37.76 TL olduğunu öğrendim. (Bu arada karşımdaki müşteri hizmetleri yetkilisine şikayetlerimi bildirdim ve gerekli kayıtları oluşturdum.)

Daha sonra tekrar Avukatlık bürosunu arayarak şikayetimi yaptığımı ve sonucunu beklememiz gerektiğini söyledim; ancak bana 3 gün içinde ödeme yapmam gerektiği aksi taktirde icraya verileceğim söylendi.

1- Madem benim 2006 yılından kalan borçlarım var o halde bana neden 2 ayrı üyelik başlattınız?
2- Avukatlık bürosu bana neden 5 yıldır icra takibi açmadı?
3- 11 yıldır aynı numarayı kullanan birine nasıl olur da ulaşamazsınız?
4- Avukatlık bürosundan borçla ilgili neden detaylı bilgi verilmez?

Yapmış olduğum bu şikayetle ilgili bana geri dönüş yapıldı; ancak yukarıda sorduğum soruların hiçbirine yanıt verilmemekle birlikte sadece bant kaydı yapılmış gibi sürekli aynı şeyler tekrar edildi. Şikayetim aynen devam etmektedir.

One comment

  1. Neslihan Yamalıoğlu

    Bu hukuk bürosunun seçimi kadar yanlış bir yer olamaz.İstanbul da ki bir abonelik için taaa Hatay…
    Anlamsız.
    Ama Digitürk zaten bu konuda inanılmaz duyarsız.Müşteriden ne kaparsam kardır zihniyeti ile hareket ediyor ve kötü niyetli.Lütfen şikayetlerinizi Tüketici Haklarına başvurarak yapın.
    Bu durumda da Avukatlık bürosu aynen dediğiniz gibi,otomatiğe bağlanmış konuşmalaruı yapıyor ve büro içinde bile birbirlerinden habersizler.Günde 3 kere farklı kişişler tarafından aranıyor ve rahatsız ediliyorsunuz.İşinizi engelliyor ve performansınızı düşürüyorlar.

223 queries 0,366