Cilt Bakımı Pembe Maske Hazırlama Tarifi ve Malzemeleri

Uzun Zamandır Arıyorum Fakat Bir Türlü Bulamıyordum En Son olarak bir internet sitesinde yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşmak istedişm..

Pembe Maske Evde Hazırlama Tarifi: gazlı bez 1 yemek kaşığı gül suyu 1 yemek kaşığı gül yağı 1 yemek kaşığı avakado yağı 1 yemek kaşığı badem yağı 1 yemek kaşığı kayısı yağı 2 yemek kaşığı kil 1 e vitamini kapsülü öncelikle yüzümüze pieling yapıyoruz ardından tüm malzemeleri karıştırıyoruz. yüzümüze 1 kat gazlı bez örterek maskeyi gazlı bez üzerinden sürüyoruz.bu maske çıkarken yüzün tahriş olmasını engelliyor.

Maske kurudugunda yüzden çıkartıyoruz.gün aşrı 10 seans uyguluyoruz. SELÜLİT İÇİN aynı malzemelere aynı oranda kekik ve biberiye yağıda ekliyoruz ve selülitli bölgeye uyguluyoruz ….

One comment

  1. Pembe Maskelixirlife

    Şikayetlerin büyük oranını maskenin yüzden çıkarılırken sorun yaşattığı yönünde.Maskenin uygulanacağı zemin iyi kurulanmaz ise bir de cilt yağlı ise maskenin çıkarımında biraz zorluk yaşanabiliyor.Maske beş seans kullanıldıktan sonra sonuç veriyor.Maske derinlemesine temizlik yaptığı için ölü deriyi temizliyor bu nedenle ilk kullanımda sivilcelerde artış gözlemlenebiliyor.Fakat ürünü kullanan kişiler ilk uygulamada mükemmel sonuç bekliyor.Bu nedenle şikayet ediyorlar. Öyle bir Geçer Zamanki dizisinin karakteri Berrin 1.5 ay tedavi gördükten sonra sonuç aldı” dedi. pembe maske nasıl yapılır

223 queries 0,363