Bontavi Ginseng Kilo Aldırıcı ve Bontavi Yorumları

Bontavi Ginseng Kilo Aldırıcı ve Bontavi Kullanıcı Yorumları, Bontavi Ginseng Hakkındaki Yorumlar, Bontavi Kullananların bu ürün hakkındaki düşünceleri nelerdir?

Bontavi Ginseng Ekstresi Özellikleri ve ÜRetici Açıklaması:

Bontavi ginseng ekstresi; tamamen doğal içeriği ile aşırı zayıflığın yol açtığı sağlık problemlerini ortadan kaldırır. Doğal yoldan, sağlıklı kilo almanızı sağlar.

Aşırı zayıflık ve kilo alamama nedenleri;

 1. Stres, depresyon gibi psikolojik nedenler.
 2. Bazı fiziksel rahatsızlıklar. (Zayıflamanızın altında gizli bir rahatsızlık olup-olmadığını doktorunuza danışmalısınız.)
 3. Aşırı fiziksel aktivite gerektiren işler.
 4. Düzensiz beslenme, uygun olmayan yemek saatleri.
 5. Metabolizmanın hızlı çalışması. (Aldığınız kalori miktarının yaktığınız kalori miktarından az olması.)
 6. Kilo alma fobisi. (Bazı durumlarda kişide kilo alma takıntısı vardır. Ne kadar zayıf olursa olsun yeterli gelmez ve kendisini şişman hisseder. Böyle bir durumda mutlaka doktora danışılmalıdır.)
 7. Sindirim sistemi problemleri.
  Kullanılan ilaçlar. (Çeşitli nedenlerden dolayı kullandığınız bazı ilaçlar yan etki olarak zayıflamanıza sebep olabilir.)

Çok zayıf olmak daha güzel demeyin!

Son yılların güzellik anlayışına göre sıfır beden modeller popülerliğini koruyor. Hatta bu durum zaman zaman öyle kötü sonuçlar doğuruyor ki küçük yaştaki genç kızlar zayıflamak uğruna ciddi sağlık problemleri yaşıyor. Birkaç kilo fazlası olanlar bile ölüm diyetlerine başlıyor.
“Çok zayıf olmak” ya da “Sıfır beden olmak” bir güzellik anlayışı değildir. Bilinenin aksine; ciddi bir tehlikedir. Obezite gibi bu durum da bir sağlık problemi olarak kabul edilir.
Vücudumuzda ve iç organlarımızda belirli bir yağ miktarı olmalıdır. Bu miktar yaşa ve cinsiyete göre değişiklik gösterir. Bu yağ miktarının altına inmek ciddi sağlık problemleri doğurur.
Aşırı zayıflığın yol açtığı sağlık problemleri;

 • Kas erimesi.
 • Yorgunluk, halsizlik, bitkinlik.
 • Bağışıklık sisteminin çökmesi sebebiyle daha sık hastalanma, daha zor iyileşme.
 • Aşırı unutkanlık.
 • Saç dökülmesi, tırnak kırılması ve çeşitli deri hastalıkları.
 • Psikolojik sorunlar. (Aşırı zayıflığın sonucu olarak kişi üzerine hiçbirşeyi yakıştırmaz, aynada kendisini çirkin bulur. Bu da zamanla psikolojik rahatsızlıklara sebep olur.)
 • Bayanlarda adet düzensizlikleri.
 • Sırt ve eklem ağrıları.
 • Dengesiz beslenme sonucu vücutta vitamin eksikliği.
 • Kansızlık.
220 queries 0,317