Kullanıcı Yorumları

BJKAS Hisse Net – Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları

Kategorisi: Borsa Yorumları ve Bu Yazı Defa okunmuştur

BJKAS Hisse Net – Beşiktaş Hisse Senedi Yorumları , BJKAS (Beşiktaş Hisse Senedi ) ile ilgili aşağıda yapılmış bir yorumu sizlerle paylaşmak istedim değerli misafirlerimiz. Bu Yorum Borsa Yorumu (www.borsayorumu.com) adresinden alınmıştır.

BJK hisselerinde işin kaymağını yiyen yedi.Cefayı çeken de çekti..Bu aralar tahta da 5000 seviyelerinde bir oturma bir destek görünüyor.eylül aylarına kadar beklemenizi tavsiye ederim.Yıldırım Demirören ve denizli yönetimdeki Beşiktaştan sportif başarı yada şampiyonlar ligi geliride beklemiyorum.Uzun vadede ben beşiktaştan istikbal beklemiyorum. iyi bir fiyatı yakaladığı anda elinizden çıkarmayı deneyin…Zararın hepsini çıkarmanız biraz zor görünüyor..

Yine aynı şekilde aşağıdaki yorumda Borsa Yorumu sitesinden alıntı yapılmıştır.

İşlem hacmindeki düne oranla ortaya çıkan artış kısa vadeli yükseliş trendini destekliyor. İlk direnç noktası 5.57 seviyesinde. İşlem hacmindeki artışın sürmesi şartıyla direncin geçilmesi durumunda pozisyonlar artırılabilir.Kar satışlarının gelmesi durumunda ilk destek noktası 4.31 İkinci direnç noktası 5.58 seviyesinde olan hissede ikinci destek noktası ise 3.92 seviyesinde

Sizde Beşiktaş Hisselerii ilei lgili Yorumlarınızı paylaşmak istemez misiniz?

Konuya Yorum Yazın..