BİODERMA Sensibio Moussant Gel(Hassas Cilt Temizleyici Gel)

BİODERMA Sensibio Moussant Gel(Hassas Cilt Temizleyici Gel) Kullanıcı Yorumları Sitesi. Bioderma Ürünleri Yorum Yazma Sitesine hoşgeldiniz..

Üretici Açıklaması ve Ürün Özellikleri: Piroctone olamine ,Climbazol içerir. Sabun özelliği taşımayan böylece cildi kurutmadan mükemmel temizleyen bir üründür.

Özellikle tahriş olmuş yağlı ciltler için kullanılan temizleme jelidir. Yetişkinlerde; burun kenarları, kaşlar, alın, çene. Bebeklerde; kafa derisi, alın, batın için kullanılır.Kuru cilde günde 1 veya 2 kez uygulayınız.

Sensibio DS Gel ayrıca traş köpüğü olarak kullanılabilir. Jeli ıslak cilde uygulayınız. Köpürtünüz ve tamamen durulayınız. Cildi ovmadan kurutunuz. pH cilde adapte edilmiştir. Günde bir veya iki kez kullanılması önerilir. Non-Komedojeniktir. Sabunsuz, deterjansız ,parfümsüzdür.

yorum yazmak için tıklayınız

2 Yorum

  1. ben yüzümde bir miktar çil oldugu için yüzüme aydınlamak için biodermanın, satan kişinin tavsiyesi ile aldıgım sseti kullanmaya başladım.bana söylene göre bir hafta sonra degişiklik kaydedegimi üstüne basarak iletmesine ragmen hala bir degişiklik yok maalesf.bana ulaşmanızı bekliyorumm.

    • slm.çil için çok bir yorum yapamıcam ama bildiğim kadarıyla çil ne kullanırsan kullan güneşe çıktığın zaman tekrar eder.yani kullandığın ürün ne olursa olsun.ama ben hala gittiğim eczanedeki kıza dua ediyorum.aklına gelebilecek her ürünü kullandım .bende de troid sorunu var ilaç kullanıyorum ve cildimde kuruluk var özellikle burun bölgemde.ne kullandımsa geçmedi ama bu ürünle inan 1 haftada birşey kalmadı diyebilirim.yüzüm de hem kaşıntı oluyordu hem kuruluk kaşındıkça artık yanma hissi oluyordu.ilk 4 gün yanma geçmedi hatta ürünü geri götürdüm kız bana cilt alışması lazım dedi ve 1 hafta sonunda nasıl oldu bende anlmadım geçti.ama devamlı düzenli kullan dedi.ürünler jel vardı onla yıkadım ardından makyaj temizleyicisiyle sildim yüzüm temiz olduğu halde.en sonda nemlendirici sürdüm.yanındada göz altı morluğu giderici krem hediye verdi o daha çok etkili olmadı ama oda olur sanırım.ama zellikle troid hastası varsa ve bu şikayet varsa mutlaka kullansın.çok ii geliyor.toplamda 87 milyon verdim.

225 queries 0,369