Bioblas Şampuan Kullananlar ve Yorumları

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları paylaşım sayfasına hoşgeldiniz.

Sizde bu ürün ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Saçlar Neden Dökülür?

Mevsim değişiklikleri gibi doğal etkenlerin yanı sıra saç boyası, röfle, perma gibi kimyasal işlemler, stres, hormonal değişimler, kullanılan bazı ilaçlar, genetik yatkınlık, yetersiz beslenme, bilinçsiz diyet yapmak dönemsel veya sürekli saç dökülmesine neden olur.

Bioblas Şampuanın Saçlarınıza Faydası Nedir?

Bioblas Şampuan, dönemsel ve ilerlemiş saç dökülmesine karşı etkilidir. %100 bitkisel özler içeren Complex C26’nın saç üzerindeki çift yönlü etkisi klinik testlerle kanıtlanmıştır.

* Saç oluşumunda önemli bir artış
* Saç dökülmesinde azalma

Complex C26 içeriğindeki vitaminler, mineraller, doymamış yağ asitleri ve flavonoitler hormonların saçlar üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır ve saç diplerini besleyerek saçın ömrünü uzatır.

Complex C26’nın içeriğindeki apigenin saçlı deride kılcal dolaşımı arttırmaya, mirisetin ve kemferol saç dökülmesini engellemeye, pantotenikasit saç köklerinin güçlenmesine ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Complex C26, düzenli kullanımla yeni saç oluşumunu destekler.

(…) şeklinde devam eden üretici açıklaması

sizde bu şampuan hakkındaki düşüncelerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak ister misiniz?

yorum yazmak için tıklayınız

4 Yorum

  1. ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum.çok memnunum.teşekür ederim.başarılar.dilerim.

  2. ben şimdi bioblas almayı düşünüyodum fakat bazı insanların kötü bazılarının iyi demesi benim kafamı karıştırdı ayrıca ben önceden bi kere boya kullanmıştım saçlarım ince ve yıpranmış saçlarımda uzama göremiyorum acaba saç dökülmelerine karşı olanımı kullanmalıyım (cevap yazarsanız sevinirim)

  3. ben yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum herhangibi faydasını görmedim bioblas zaten bioxsinin yan ürünü şu ana kadar bioxsinden mem nun kalanı görmedim adam ların politikaları reklamla insanları kandırıp paralarını almak ürünü piasaya sürdükten sonra belli bi süre sonra aynı ürünü ambalajını değiştirerek yeni ürün diye piyasaya sürmak insanlarda iyi gelir belki diyerek bir umutla alıyorlar uyanıklarında cepleri doluyor yaptıkları insanları istismar etmek

  4. ben hiç faydasını görmedim. saçlarım 2 kutu bioblas bitirmeme rağmen dökülmeye devam etti. bir daha da almam o şampuandan.

223 queries 0,420