Bio48 Samandağ Biberi Kullanıcı Yorumları

Bio48 Kullanıcı Yorumları veya Bio 48 Samandağı Biber Hapı Kullanıcı Yorumları sayfasına hoşgeldiniz. Bu başlık Bio48 Kullananlar tarafından yorumların paylaşılması için açılmıştır.

Siz de bu başlık altından bio48 ile ilgili öneri, şikayet, olumlu veya olumsuz yorumlarınızı tarafsız yorum sitesi olan kullanıcı yorumları ile paylaşabilirsiniz.  Ayrıca bu başlık altında bio48 ile ilgili yapacağınız yorumlar bu ürünü kullanacaklar içinde bir ön bilgi olacaktır.

Üretici açıklamasında yazıldığına göre bio48 samandağı biber hapı için her hangi bir yan etkiye rastlanmamıştır ve ürün bitkisel bir üründür. Hamile ve bebek emziren bayanlar bu ürünü kullanması kesinlikle tavsiye edilmez.

Bio 48 Kullanımı: Bio48 kapsülü günlük 2 defa kullanmanız gerekiyor. Zamanı ise sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat veya 1 saat önce olmalıdır.

 

[pro-player width=’100%’ height=’320′ type=’video’ image=’http://www.tuketiciyorumlariniz.com/wp-content/uploads/bio48-kullanici-yorumlari.jpg’]www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d5ILq5EMbFY[/pro-player]
221 queries 1,463