Bio-Taches Emülsiyon & Masque

Pembe Maske, Siyah Maske, Altın Maske gibi bir çok güzellik maskesi bulunuyor. Bio Taches Emülsiyon Maskesi‘de bunlardan bir tanesidir. Bu başlık altında bio taches kullananlar görüşlerini tarafsız bir şekilde bio taches maske kullanıcı yorumları ile paylaşıyorlar..

Bio Taches Kullanıcıları için bu maskenin nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgi vermek istedik ve aşağıdaki bilgileri ürün satış sitesinden temin ettik.

Bio Taches Emülsiyon MaskesiBio-Taches Kullanım Şekli

Kahverengi lekelerin bulunduğu yüz, eller ve boyun gibi hassas bölgeler temizlendikten sonra yoğunluklarına göre 8-12 hafta boyunca sabah (makyaj öncesi) ve akşam olmak üzere günde iki kez BIO-TACHES Emülsiyon uygulanır. Gerekli ise kullanım süresi uzatılabilir.

BIO-TACHES Maske haftada iki kez yüz ve boyun bölgesine uygulanır. 20 dakika kurumasını bekledikten sonra tabakayı boyundan başlayarak yavaşça kaldırın. BIO-TACHES Emülsiyon’la birlikte kullanıldığında lekeler üzerindeki etkisi daha çabuk görülür.

Siz de bu ürün ile ilgili görüşlerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniz?

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

7 Yorum

  1. maske başlığına da yazmıştım aynı yorumu emülsiyonu ve maskeyi bir arada kullanıyorum çok memnnum tavsiye ederim lekeleri olanlar için gerçketen azaltıyor..

  2. ben de ikiisni birlekte başladım özlellikle kremi gece ve gündüz kullanıyor olmak çok etkili diye düşünüyorum ikisinin bir arada kullanılması tavsiye edilir..

  3. ceyda selçuk

    valla kuzenim hem krem hem maske kullnıyordu hatta maskesi çok komikti takma maskeler gibi tek hareketle çıkıveriyordu yuzunden…

  4. maskesinden de kremindende çok memnun kaldım doğum lekelrimden kurtuldum sayeisnde tavsiye ederim..

  5. bende 2 hafta önce başladım bu kreme.daha mükemmel sonuç alamadım ama iyi sonuç alacağımı umut ediyorum.yalnız kremi sürdüğümde yüzümde soyulmalar meydana geliyor.ölü deriye karşı bir madde var mı içinde.birde gün ev içerisinde sürdükten sonra güneş kremi kullanmama gerek var mı.ultraviyole ışınlarına karşı olumsuz etkileri var mı.kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz…

  6. arkadaşlar benimde iki aydır birden yüzümde lekeler olustu.dr bio taches kullanmamı önerdi .ilk defa böyle bir ürün kullanacağım.insan nette yzılanlara pek itibar edemiyor gerçekten etkilimi kullanan arkadaşlar lütfen yardımcı olursanız

  7. Selam acaba sonuc verdimi ?

229 queries 0,379