Beko BKK-2176 Buharlı Pişirici Özellikleri ve Yorumları

Beko BKK-2176 Buharlı Pişirici Ürün Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları paylaşım sitesine hoşgeldiniz. Bu başlığımız altında bekonun bu ürünü ile alakalı olumlu ve olumsuz yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Bu ürünün faydaları nelerdir? İstediğiniz sonucu elde edebiliyor musunuz?

Ürün Özellikleri ve ÜRetici Açıklaması:

Sıcak Tutma, Yumurta pişirme, Balık / Sebze Pişirme, Tavuk / Et Pişirme, Çorba Pişirme. Sıcak buharın yiyeceklerle daha etkili ve homojen bir şekilde nüfuz etmesini sağlar. Yiyeceklerin vitaminleri, doğal rengi , kokusu ve lezzeti maksimum oranda korunur. İç içe geçen hazneler sayesinde yer kaplamadan kolayca saklama imkanı sağlar.

Beko BKK-2176 Pişirici hakkında neler düşünüyorsunuz?

yorum yazmak için tıklayınız

One comment

  1. 6 ay önce ikibin küsüratlı buzdolabı aldım ama kapak gıcırdıyordu.
    servisi aradım kapak deyişecek dediler değişdirdik ama dünya markası sıfır dolapta sorun çıkarıyor nasıl konturolsuz satıyorlar ayriyetten beko ekmek yapma makinası aldık yeni
    oğlumla annesine anneler günü hediyesi aldık ekmek hamur kalıyor servise verdik
    servis sorun yok diyor ama ekmek orttadan kesdiğimizde hamur gösterdik aldılar ekmek yapmışlar bize gösterdiler kesdik gene hamur dedilerki en yetkiliyle konuşcaz haber veririz
    aradılarki makinada sorun yok iyade para teslim yapamıyoz dediler o yetkili benim yanımda ekmek yapıp ailesine yedir sin bakalım yedirebilecekmi ekmek makinası anneler günün den beri serviste 7ay geçti dünya markasının haline bakın 7 ay servis te geçti sıfır alıyorum bozuk mal cıkıyor yetkili kşilerden cevap bekliyorum.!

223 queries 0,969