Kullanıcı Yorumları

Mark Mall Pierre Cardin Ayakkabı Şikayet

Kategorisi: Firma Şikayetleri ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Merhaba, ben Ayhan AY Vakıflar Bankası Dicle Üniversitesi Şubesinde çalışmaktayım.
Yaklaşık 4 ay önce Diyarbakır Mark Mall mağazasından  markalı bir çift ayyakabı aldım. (Markanıza güvenerek)
Fakat yaklaşık 3 aylık kullanım süresince sol ayyakabının iç kısmında deride yırtılma oluştu. Ki bankacı olmamızdan dolayı, pek yürüyüş, koşma gibi şansımız olmamasına rağmen bir ayyakabının böylesine yırtılmasına bir anlam veremedim ve mağazaya iade ettim.
Bir hafta sonra 04122284646 no.lu telefonla mağazadan arandım.
Ayakkabınız tamir edildi gelip ayakkabınızı alabilirsiniz diye.
Ben o ayakkabıyı iade ederken tamiri için vermedim. Tamir etmesini bende yapabilirdim.
Amacım o ayyakabının neden yırtıldığını öğrenmek ve o değerde bir ayakkabı ile değişiminin gerçekleşmesini sağlamaktır.
Şu anda ayağımda Danacı ve Kemal Tanca ayakkabıları mevcut ve yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
Sözü fazla uzatmadan, değişimin gerçekleşebilmesi için gereğinin yapılması, aksi bir durumda yukarda belirttiğim mail adresime durumu anlatan bir mail atılmasını rica ederim.Kolay gelsin. İyi çalışmalar.
Tel No:05327413985

Mark Mall Pierre Cardin Ayakkabı Şikayet için 7 şikayet yada yorum yapılmış

 1. ayse öner diyor ki:

  merhabalar pierre cardin ayakkabıları boynerde 196 lirada 116 liraya düşmüştü yalnız ayakkabı numaram olmadıgından boyner magazından alamamıştım aynı urunun markmaldada oldugunu firma indirimi oldugundan fiyatların sabit oldugu söylendi markmala gittiğimdeyse urun 196 liradan satılıyordu . aradaki bu ucurm fiyat farkının sebebini ögrenebilirmiyim.

  • ahmet tekın diyor ki:

   emın ol markmalldakı urun taklıd urundur.kesınlıkle orjınal degıl.
   kımse kanmasın.

 2. yavuz ünsal diyor ki:

  merhaba ben yenişehir belediyesinde çalışmaktayım 14.06.2013 tarihinde yani babalar günüde 2 adet tişört aldım hatta markasıda sabri özel markaydı babalar günü olmasından dolayı indirimli fiyatı 70 tl ye aldım ama aynı marka aynı model tişort başka mağazada 50tl ben yaklaşık 2 adet tişorte 40 tl fazla verdim buda benim çok ağrıma gitti budan sonra diyarbakırda mağza kalmasa markamall dan alış veriş yapmam ve her yerde anti reklamını yapacam……………….YAVUZ ÜNSAL

  • yavuz ünsal diyor ki:

   HAKKIMI HELAL ETMİYORUM İNŞALLAH BURNUZDAN FİTİL FİTİL ÇIKAR AHİRETTE İMANINIZDAN DAVACIYIM HAKKIM ZEHİR OLSUN HARAM OLSUN

  • ahmet tekın diyor ki:

   kesınlıkle sıze katılıyorum.ınanın markmalda bedava urun verseler yınede gıtmem.

 3. ahmet tekın diyor ki:

  dıyarbakır markmall kadar sıradan bır mağaza tanımadım.pazarda satılan mallar bıle onların sattığı mallardan daha ıyı pazardaki esnaf bıle musterılerıne daha ıyı davranıyorlar.urunlerın cogu merdıven altı tabır edılen yerlerden alıp sankı kalıtelı mal gıbı satıyorlar

 4. ahmet tekın diyor ki:

  bende ayakkabı aldım ve cok begenmıstım ve 42 numara olmadığı ıcın ve cok begendıgım ıcın 40 numarayı aldım yanı ayağımı cok sıkmasına rağmen yınede aldım ancak 1 ay sonra o ayakkabı 44 numara olarak açıldı.yururken ayağımdan çıkıyordu.44 numara gıyen arkadaşıma verdıgımde tam ona gore oldu.
  yanı bu kadar kalıtesız urun satıyorlar

Konuya Yorum Yazın..