AVEADAN ŞİKAYETÇİYİM

AVEA’DAN ŞİKAYETÇİYİM!!!!!
YA DÜZGÜN GERÇEK REKLAM YAPSINLAR YADA ÇEKİLSİNLER BU PİYASADAN YÜRÜTEMİYORLARSA. HEM HİÇBİŞEY DEDİKLERİ GİBİ EKONOMİK DEİL,İŞLERİNE GELDİĞİ GİBİ DAVRANIYOLAR
KAMPANYALAR DEDİKELRİ GİBİ AH BİDE KONUŞABİLSEN, ALO PAT TELEFON KAPANIYO, ALO KAPANIYO HER SEFERİNDEDE KAMPANYA DEDİKLERİ ÜCRET TAKIR TAKIR DÜŞÜYO AMA, AVEALI OLMAYANLARA İYİ DAVRANIN DİYOLAR, ASIL AVEALI OLAN BİZLERE İYİ DAVRANSINLAR, ÖNCEDEN HİÇ DEİLSE BİRAZ ÇEKİYODU, ŞİMDİ ÖZELLİKLE ANKARA YENİMAHALLEYE BAĞLI ŞENTEPE SEMTİNDE HİÇ ÇEKMİYO, BOŞUNA LAF OLSUN DİYE TELEFON KULLANIYORUZ, ALDIĞIMIZ KONTÖRLERDE BOŞA GİDİYO, BİDDE YILLARDIR AİLECEK AVEALIYIZ VE BUNLARDAN HEPİZMİZ ŞİKAYETÇİYİZ EN KISA ZAMANDA BİZİMDE HATLARIMIZ DEĞİŞECEK, AVEA HER YERDE ÇEKER KAMPANYALARI BOŞUNA KÖYDE DEİL ŞEHRİN MERKEZİNDE ÇEKMİYO. BUNU YETKİLELR DUYARLI KALSINLAR.. SAYGILARIMIZLA MAĞDUR AVEA KULLANICILARI

3 Yorum

  1. Hilal Kurt Baydar

    Avea dan bende şikayetçiyim 20 liralık tarifeme 65 tl fatura gönderiyor çağrı merkezini aradığımda ise dakikalarınızı aşmamaışsınız diyor ama böyle diyor hçbir açıklama yapamıyorlar fatura detayı istiyorum ücreti kesiyor ama göndermiyorlar aveayı dava edeceğim ve hatlarımı taşıyacağım çevremdeki insanlarında aveadan başka oporatörlere gemesini sağlayacağım.

  2. arkadaslar aklı olan kacsın diyorum 19 tl lik faturam 436 tl olmus ayrıntı istiycem yasal işlemleri baslatıcam bukadar da olmaz lanet olsun bu aveaya sakın tahhüt edip sukadar dak wericem dediklerinde kabul etmeyin 100 katını alıyorlar birkeresindede 150 tl faura geldi aayrıntı istedim 5 kere müş hizmetlerini aradım her arayısım 30 tl yazmıslar müs hizmetlerini dahil faturaya yansıtıyorlar ÇOK DİKKATLİ OLUN ..beni çok mağdur ettiler sizde olmayın………….

  3. bnde aveadan şikayetciyim.. mansa halıtlı koyunden çekme sorunu yaşyoruz koyumuzde telefon çekmiyo 3 g kulanamyoruz avantajları çok gusel aslında ama çekmdiginden sdece internet için bşka hat kulanyoruz aslında 4 tane awea hatım war çekme sorunumzda olmasa çok rahat olcaz..hatıma 10 tl yukldgnde 150 dk her yone gelcek die bi mşj geldı bnde yukldm ama hala dk yok nie bole oldu anlmdk çunku devamlı gelyodu mşj geldgnde bz genllıkle yuklyorz anında gelyodu dklar ama bu sefr gelmdı anca yukldgmzle kaldık 15 gun oldu ama hala dk yook… bu arda sbh 5 den akşm 5 oln kapanya sabh 8 akşm 8 olsa daha ıyı olmz mı..:)ilgilenmenzi ve yardımlarınızı beklıyoruz ii.gunler:)

223 queries 0,408