AVEA Süprizi SEVER

avea faturalı hat kullanıcısıyım. nisan 2012 faturam 95,5 TL olarak geldi. muşteri hizmetleri ile görüştüğümde internet bağlantımın görüldüğünü söyledi. saatini ve tarihini istediğimde ayrıntı olarak sgöremediğini belirtti nasıl bir müşteri hizmetleri ise. e maile ücretli gönderereyim dedi başka bir temsilci hep soyma vatandaşı. neyse fatura itirazımı ilettim inceleme yapılmış yanlışlık yokmuş, bakın hele. ya benim telefonum eski gprs ayarı bile yok diyorum doğrudur diyor üst yöneticinize bağlayın diyorum yokkkkk. ne olacak bilmiyorum en son mektup yazdım cevap bekliyorum. avea ya geçmeyin sakın çok süprız var ……..ayrıca gprs bağlantısı detay ra söyle giden data sıfır alınan data çok nasıl bi bağlantı …internette isem neden cep tlfonum data göndermiyor bu da bi muamma.

3 Yorum

 1. KURTULUŞ YILDIRIM

  18 Ocak 2013 tarihinde kurtuluş yıldırım dedi ki;
  5 Gb 30 lira olan fenercell jet modem aldık oturdugumuz yerde çekmiyo die aradık şerefsizler çekmiyosa yapcak bişey yok deyp modemi iade alabiliriz dediler ama 1 yıllık 80 lira kazıgını sokmak şartıylaa …….. AVEA KADAR ŞEREFSİZ ÜÇKAGITÇI DOLANDIRICI Bİ HAT YOKTUR NE İNTERNET NE TEL KESNLKLE UZAK DURCANN

 2. AVEA YA SAKIN GEÇMEYİN BAŞINIZI YAKMAYIN 120DK LIK FATURA 15-20 LİRA İKEN FATURA AŞIMINI 108 DK YAPTIĞIM İÇİN 96 LİRA FATURA GELDİ.TAMAM FAZLA GELSİN AMA BU KADARDA DEĞİL YANİ EL İNSAF.
  ………..AVEA MI ASLA, BU KADAR VİCDANSIZLAR

 3. Türkcell’den Avea faturalı hattına geçtim. 39 TL. kampanyasına. Sinop’un bir yerleşim yerinde Telefonla öteye beriye dolanarak konuşuyorum, ama internete asla giremiyorum.
  Yurty dışına çıktığımda 45TL.lik yurt dışı konuşma kampanyasından aldım. ( 90 dk.lık) 2 san. konuşsam 1 dk. olarak falan bu dakikalar bitirilmiş. ( Halbuki her gün kalan dakikalar hatırlatılmalı. Kontürlü telefonlarda böyle oluyor.) Ne ise bana 463 TL’lik fatura geldi. Hatay’dan bir tel. ile belki 6- 7 dak. konuşuldu. İyi biliyorum. ( Sadece bir defa. Sanki 55 dak. konuşmuşum. Sadece buna 193 TL. itiraz ettim. Konuşulmuş denildi.karşı telefon kontürlü olduğundan ( kimin üzerine olduğu da bilinmediğinden konuşma tespiti yapamadık. ) Bize 55 dk. değil 150 dk. denilse ödemek durumunda kaldık. Ispat yok. Sonra AVEA’dan ” 12 ay sözleşme süresini uatalım ve 200 TL’sini almayalım” şeklinde teklif geldi. Ben de kabul ettim. Ne yapayım ki emekli memurum. “200 Tl. yi kurtarayım ” şeklinde düşündüm. Hala AVEA hakkında olumsuz ve soru işaretleri ile dolu düşüncem beynimde duruyor.
  Bundan sonra AVEA’dan asla YURT DIŞI paketi almayacağım.

223 queries 0,566