AVEA Hattı Şikayet Ediyorum

BEN 16 YILLIK POLİS MEMURUYUM.ADIMA KAYITLI 3 TANE AVEA HATTI VAR.BUNDAN 1 YIL ÖNCE EMNİYET HATTI OLAN HATTIMI KAMU 300 PLASA GEÇİRİP YÜZDE 25 İNDİRİM TANIMLANDI 1 YILLIĞINA.BEN GÖREVLİNİZE 1 YIL SONRA DEVAM EDECEKMİ İNDİRİM DİYE SORDUGUMDA ARAYIN YENİLEYELİM DENDİ.BENDE GÖREVLİNİZİN SÖZÜNE GÜVENEREK KABUL ETTİM VE 3/4 AY SONRA CİHAZ KAMPANYANIZDAN CİHAZ ALDIM.BU GÜN İNDİRİMİN YENİLENMESİ İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM AMA CİHAZ ALDIĞIM İÇİN İNDİRİM YAPAMAYIZ DEDİ.BEN CİHAZI İNDİRİM DEVAM EDECEK DİYE ALDIM AMA KANDIRILDIM GÖREVLİNİZ TARAFINDAN.BU SIKINTIMIN GİDERİLMESİNİ İNDİRİMİN YENİLENMESİNİ İSTİYORUM.GEREGİNİ BİLGİLERİNİZE SUNUYORUM.

2 Yorum

  1. AVEA SÜprizi sever avea faturalı hat kullanıcısıyım. nisan 2012 faturam 95,5 TL olarak geldi. muşteri hizmetleri ile görüştüğümde internet bağlantımın görüldüğünü söyledi. saatini ve tarihini istediğimde ayrıntı olarak sgöremediğini belirtti nasıl bir müşteri hizmetleri ise. e maile ücretli gönderereyim dedi başka bir temsilci hep soyma vatandaşı. neyse fatura itirazımı ilettim inceleme yapılmış yanlışlık yokmuş, bakın hele. ya benim telefonum eski gprs ayarı bile yok diyorum doğrudur diyor üst yöneticinize bağlayın diyorum yokkkkk. ne olacak bilmiyorum en son mektup yazdım cevap bekliyorum. avea ya geçmeyin sakın çok süprız var ……..ayrıca gprs bağlantısı detay ra söyle giden data sıfır alınan data çok nasıl bi bağlantı …internette isem neden cep tlfonum data göndermiyor bu da bi muamma.

  2. ne kadar sahtekar bir hat ya her ay yeni şeylerle geliyo bir kampanya yapıyo sonra nasıl iki katını alırız diye sorunlar çıkartıyo iki tanede müşteri temsilcisi koymuş onlar bile söylediklerine inanmıyolar ama bizi susturmak adına internete kablosuzdan giriyorum diyorum yok avea dan diyorlarkesinti oldugunda direk balanmış diyorlar ama ben kesintiyi yaşıyorum gelene kadar girmiyo intr.tlfn anlamadım ama geçtigim güne yazık 10 yıldır vodofon kullanıpta birgün böyle sorun yaşamadım hakkımı helal etmiyorum kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum tahattütün bitmesini beklemeden kapatıcam bana akşama kadar avea avantaş msj gönderene kadar dogru duruş bilgi msj gönder senin yaptıgın avantajdan ne olacak altında birşey çıkarırsın LÜTFEN KİMSE AVEAYI TERCİH ETMESİN BAŞINI BELAYA SOKAR

223 queries 0,407