AVEA HAKSIZ KAZANÇ SAĞLIYOR

22.03.2011 tarihinde 1 yıl boyunca -25 aylık sabit ücret indirimi tarifesinden hattımı kullanmaya başladım. temmuz 2011 ayında tunceli iline atamam yapıldı va burada avea nın çekmediğini gördüm. temmuz ve ağustos aylarında avea müşteri hizmetlerini arayarak bilgi verdim ancak müşteri temsilcisi bana döneceklerini söyledi ve dönmediler. gerekçeleri ise bana ulaşamamışlar. ekim ayınde avea müşteri hizmetlerini tekrar aradım telefonun çekmediğini söyledim. onlarda bana bu konuyla ilgili olarak o bölgede çalışmalarırnın olmadığını söylediler. bende haziran ayından beridir çekmeyen avea faturalarını ödediğim için hattımın kapatılmasını istedim. Aveanın müşteri temsilcisi bana bir sürü bahane uydurdu. mektuptan. fakstan vs. netice olarak: temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım ayına kadar kullanmadığım telefon faturalarını tek tek ödedim. Avea hattını iptal ettiğim için ise son faturam 136.12 tl olarak geldi. Burda sorum şu, avea gsm şebekesi çekmediği halde benim ödediğim 5 aylık faturayı avea şirketi ödeyecek mi. yoksa ben 136.12 tl faturayı ödeyecekmiyim. bilindiği gibi ben hattımı avea çekmediği için iptal ettim. benim geçerli nedenim var. aveanın ise yok.tüketiciyi sömürüyorlar. Konuyu Tüketici Hakları Mahkemesine Götüreceğim.

2 Yorum

  1. abdülaziz ziya

    yaklaşık 13 yıldan beri avea hattı kullanıyorum ve hizmetlerden hiç memnun değilim ,müşteri hizmetlerini çevirmek başlı başına bir bilmece yok önce 3 ,sonra 2 ,sonra ,0 v.s neden direk müşteri hizmetlerini tuşlayamımıyoruz ? acaba hesap sormamızı dolaylı olarak engellemek için bir taktik mi ? ayrıca bilgim dışında telefonumunda yer alan bir oyuna yanlışlıkla dokundum ve artık geri dönmenin mümkün olmadığını gördüm ,yani tam sinsice kurulan bir tuzak gibi adeta, neyse 10 tl kontur yükledim ve hiç konuşmadan bitti daha sonra yine 10 tl yükledim yine her gün 2 tl taksitler şeklinde keserek bitirdi,avea merkeze sordum oyun aldığımı söylediler.merak ediyorum bana bu oyunun 10 tl v.s olduğunu daha önce neden belirtmiyorlar,benim oyunla hiç işim olmaz,buna ferrari oyunu değilde avea nın sinsi oyunları denilse daha doğru olur,13 yıldan sonra avea yı değiştirmeyi düşünüyorum.

  2. abdülaziz ziya

    hiç bir kuruma telefon numarası vermek istemiyorum çünkü numaramız bir şekilde reklam amacıyla kullanılmaya çalışılıyor ve olur olmaz reklam mesajlarının ardı arkası kesilmiyor,avea merkezi arıyoruz bu gereksiz ve rahatsız edici reklamların önlenmesini istiyoruz tamam deniliyor ama daha sonra tekrar devam edildiğini görüyoruz.gerçi bu rahatsızlıkla ilgili reklam mesajlarının tamamen engelleneceği söyleniyor,sanırım gerçekleşir.

226 queries 0,505