Kullanıcı Yorumları

Audi Q7 4.2 FSI Özellikleri ve Yorumları

Kategorisi: Audi Yorumları ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Audi Q7 4.2 FSI Teknik Özellikleri ve Audi Kullanıcı Yorumları Paylaşım Sİtesine Hoşgeldiniz. Sizde Audi‘nin yeni aracı olan Q7 ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Audi Q7 Özellikleri ve Üretici Açıklaması:

Audi Q7’de kullanılan, en yeni Common Rail yakıt enjeksiyonuna ve piezo enjektörlere sahip 3.0 litrelik V6 TDI motor, dizel teknolojisinde ulaşılan zirve noktasını temsil eder. 500 Nm’lik torku veren azami tork daha 1750 d/d gibi düşük bir motor devir sayısından itibaren üretilir ve dinamik sürüş keyfi ve performansı için her devir aralığında en iyi gaz pedalı tepkisini ve seri bir şekilde hızlanmayı garanti eder.

Somut bir ifadeyle; Audi Q7 yolda dinamik ve canlı, arazide güçlü ve egemendir. 25 yıllık sürekli dört tekerden çekiş yeniliği geçmişiyle Audi’nin ilk  SUV aracının rakiplerini bu kadar şaşırtması sürpriz olmadı. Gelişmiş benzinli ve dizel motor teknolojisi verimli bir şekilde ileri doğru hareket sağlarken, Audi Q7’nin uyarlamalı havalı süspansiyonu ve Elektronik Stabilite Programı (ESP) arazi kullanımında performansın doruk noktasını sağlar.

Elektronik Stabilite Programı tehlikeli durumları kontrol altına almak için 0,02 saniyede tepki verir. Tekerlek devir sayılarını, kayma açılarını ve direksiyon simidinin konumunu izlemek suretiyle ESP tam çekiş ve kontrol tekrar sağlanana kadar frenleri devreye alır, her bir tekerleğe verilen gücü azaltabilir.

Katmanlı yakıt enjektör teknolojisine sahip bir benzinli V8 motorun kalkış gücünün deneyimini yaşayın. Güç üretimi etkileyici bir 350 HP, karma yakıt tüketimi 13.3 lt/100 km ve karma CO2 emisyonu 317 g/km’dir.

yorum yazmak için tıklayınız

Audi Q7 4.2 FSI Özellikleri ve Yorumları için Bir şikayet yada yorum yapılmış

  1. gizem diyor ki:

    Muge ablacim bence bu kadin raifin gomleklerini yakti ki cesetini yarin obur gun kopekler aramaya ciktinda koklatcak birsey kalmassn diye dusunmus olmali

Konuya Yorum Yazın..