Aktifoks Hasarlı Cilt Kremi Kullanıcı Yorumları

Aktifoks Hasarlı Cilt Kremi Kullanıcı Yorumları sayfasına hoşgeldiniz. Bu başltık altında aktifoks hasarlı cilt bakım kremi ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz..

Bozulan cilt sağlığınızın düzelmesine yardımcı olmak, cilt tedavisine destek olmak maksadıyla asiditesi düşürülmüş saf zeytinyağının medikal ozon gazına tabi tutulması ile jel haline getirilerek elde edilmiştir.

Cildin yeterince oksijen alamaması ve çevresel şartlar cilt rahatsızlıklarının sebepleri içinde ilk sıralarda gelir. O halde sağlıklı bir cilt için öncelikle bol oksijen olmalıdır.

Hasarlı ciltlerde, cildin doğal nemi ile krem içerisindeki oksijen (Ozon) aktif hale dönüşerek hücre metabolizmasında yenilenme oluşturur.

Dezenfektan ve iyileştirici etkisi ile Akne, Sivilce Akne ve Sivilce izleri, Cilt Çatlakları, Ameliyat, Yara ve Yanık izleri, selülit, güneş lekeleri ve kırışıklıklar Ciltteki Ölü hücrelerin temizlenmesi, yatak yaraları, şeker hastalığına bağlı olarak oluşmuş diyabet yaralarında, açık yaraların tedavisinde, yanık vakalarına bağlı olarak oluşmuş yanıkların tedavisi ve yanma hissinin ortadan kaldırılmasında, ayak mantarının Oluşturduğu yara ve kokular, koltuk altındaki istenmeyen-kokular ve iltihapla birlikte oluşan yüzeysel hasarlarda, ciltteki tüm hasarların ortadan kalkmasını ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

220 queries 0,339