Acı Çehre Akdiken Tohumu Kullanıcı Yorumları

Acı Çehre Akdiken Tohumu Kullanıcı Yorumları Internet Sayfasına Hoşgeldiniz…

Üretici Açıklması: Acı Cehre size sağlıklı ve zahmetsizce kilolarınızdan kurtulma imkanı sunmaya çalışır. İçeriğinde bulunan %100 bitki tohumu ile doğal yöntemlerle herhangi bir diyet uygulamadan zayıflayabilirsiniz.

Yemeğinizdeki yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını önler, vücudunuzu yormaz, hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar.

Acı Cehre zayıflama bitkisinin kapsül halinde veya diğer yardımcı bitkilerle kullanılmamasındaki amacı ise taklit edilmemesi ve diğer ürünlerden ayırt edilebilmesi amacını gütmektedir.

Ürün tamamen dalından toplanıldığı gibi olup hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.

Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.

Acı Cehre nin modern tıpta da yeri vardır.* Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

Kullanımı: ilk gün tok karnına 3-4 adet çiğnendikten sonra üzerine su veya çay ile yutulur, sonraki günlerde ikişer adet alınarak 30 gün boyunca kullanımına devam edilir.

Günde en fazla 5 adet kullanılmalıdır.

Etkileri: Bu bitki şuan piyasada var olan ve kullanılan tüm zayıflama bitki ve ürünlerinden farklı olarak daha fazla etkili olmasının yanı sıra herhangi bir yan tesiri yoktur. Kullanımdan sonra etkisini göstermektedir. Etkisi 2 saat kadar devam eder (mushil etkisi) Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolestrolu tamamiyle dengeleyip idrar söktürücü özelliği ilede prostat ve böbrek rahatsızlıklarına çok iyi gelmektedir.

Gaz giderici özelliğiyle de karın bölgesindeki şişkinliği tamamıyla gidermektedir.

220 queries 1,803