Kullanıcı Yorumları

2011 LYS Birincisi Kaç Puan Aldı – LYS 1.si Kim Oldu

Kategorisi: Güncel Haberler ve Bu Yazı Defa okunmuştur

2011 LYS Türkiye Birincisi Kaç Puan Aldı  ve 2011 LYS Birincisi Hangi ilden Kim Oldu? Hepsi Kullanıcı Yorumları farkıyla sizlerle..

2011 Lisansüstü Yerleştirme Sınavı‘nda(LYS) tüm puan türlerinde Türkiye birincisi izmir yamanlar koleji ve körfez dershanesi öğrencisi olan deniz çağlın oldu..

18 Haziran 2011 tarihinde yapılan 2011 Lisansüstü Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçları, ÖSYM tarafından internet sitesinden açıklandı.

Konuyla İlgili Yorumlarınızı Bizimle Paylaşmak İster misiniz?

2011 LYS Birincisi Kaç Puan Aldı – LYS 1.si Kim Oldu için 3 şikayet yada yorum yapılmış

 1. Ayşe diyor ki:

  iyi nasılda birici oluyorlarsa

  • doktor zeynep diyor ki:

   Dünyanın neresine gidilirse gidilsin başarılı insanların temelinde muhakkakki çok çalışmak yatmaktadır. Türkiye’deki YGS yahut LYS 1.lerinin de temellerinde zamanında çok çalışmak yatmaktadır..

   Hayırlı olması ümidi ile..

 2. simge diyor ki:

  1. olan arkadaşlarımızı kutluyor, bana da böyle güzel duyguların nasip olmasını diliyorum. bazen aslında çok çalışmak yetmiyor şans da lazım bazen dikkatsizlikle bir soruyu yanlış yapıyorsun ve birincilik uçup gidiyor. ben üç sene sonra üniversite sınavına gireceğim ama şimdiden düşünüyorum ne yapacağımı. ama şunu biliyorum ki herkes kakettini yaşar. bu başarılı öğrenciler de çalışmışlar ve hakettiklerini almışlardır. onları tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Konuya Yorum Yazın..