Kullanıcı Yorumları

2011 Lazzoni Koltuk Takımı Yorumları – Lazzoni Mobilya

Kategorisi: Dekorasyon ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Lazzoni mobilya, tasarımda bir ilke imza atarak nefes alabilen ve son derece sağlıklı bir koltuk üretti. Yalnızca Lazzoni mağazalarında karşınıza cıkabilecek olan Manhattan koltuk, İtalya’nın en ünlü markalarından biri olan Nicoletti Home’un en profesyonel tasarımcıları tarafından tasarlandı.

Renk ve model alternatifleri bulunan koltuğun üretimi ise başlı başına bir serüven. Malzeme seçiminde, teknolojide ve üretimde gösterilen özen ortaya mobilya dünyasının en rahat ve şık koltuk tasarımını çıkarmış oldu.

Lazzoni’nin nefes alan Manhattan koltuk tasarımında çok özel bir deri kumaş kullanıldı. Topgrain adı verilen deri, endüstiyel işlem gören natürel bir kumaş.

Farklı mühendislik uygulamalarının kullanıldığı tasarımın her katında farklı bir sünger kullanıldı ve 10 ayrı kalite aşamasından geçirildi. Süngerlerin dizimi ve oturma bölümünde kullanılan kolon sistemi ile tam bir rahatlık düşünülmüş.

Bu sayede Lazzoni Mobilya Manhattan koltuk oturma biçimine göre şekil alarak vücudu rahata kavuşturabiliyor. İskeleti kayın ağacından yapılan koltuk son derece sağlam.

Nicoletti Home markasının ürettiği %100 doğal deriden yapılan Lazzoni Mobilya Manhattan koltuk sağlıklı ve yapısal özellikleri nedeniyle nefes alabiliyor.

Üstelikte çok uzun yıllar kullanım garantisine sahip. Özel mekanizmalar ve 3 farklı sünger tam anlamı ile konforu hedefliyor. Kusursuz dikişleri, metal ayakları ve kayın ağacının sağlamlığı ile ağır görünümün aksine beklenmeyecek kadar hafif. Aynı zamanda şık ve modern görünümlü.

Konuya Yorum Yazın..