2010 LYS Yorumları

Merhaba değerli öğrenci arkadaşlar ve kıymetli kullanıcı yorumları misafirleri. malumunuzdur ki 19 Haziran 2010‘da türkiye geneli bir sınav yapıldı ve bir çok arkadaşımız bu sınavda terler döktü. Hepsinin  tek bir amacı ve tek bir hayali vardı, Üniversiteye yerleşebilmek.

Yüzbinlerce gencimizin girdiği LYS‘de belki kiminiz istediğiniz sonuçları alırken kiminiz ise diğer seneye tekrar girmek isteyebilirsiniz.Allah yardımcımız olsun.

LYS hakkında yorumlarınızı ise buradan yapabilirsiniz. LYS zormuydu yoksa kolay mıydı? LYS’nin eksileri ve artıları nedir? gibisinden soruları burada tartışabilirsiniz.

İyi günler dileriz..

15 Yorum

 1. Merhaba arkadaşlar, LYS-1 LYS-2 LYS-3 LYS-4 LYS-5 hakkında yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz…

 2. Yaa bana kalırsaa sınav geçen seneye göre kolaydıı ama ben heyecandan bir çok soruyu tam göremedim sinirr oldum 30 larda net beklerken 20 geldi şaka gibii geoda 10 net ,edebiyat iyi olursa girebilirmiyim arkadaşlar sizcee??

 3. sözel olan warmı

  • Halime Yıldız

   Ben sözelim ama sınavım o kadar iç açıcı değildi. sınavda üzerime öyle bir rehavet çöktü ki ne yapacağımı bilemedim ve kafam çok karıştı.

   İnşallah güzel bir yerler gelirde bir daha girme gereği kalmaz.

  • hakan ÖNGÖREN

   ewwt sözelim ben

 4. ewt ya sorularda çok da zor yoktu ama gerçekten heycandan elşm ayağıma karıştı resmen tek üzüldüm yaptığım işlem hataları bu dikkatsizlik ve heyecan her sınawda başıma bela oldu lys de de hem de fazlasıyla keşke biraz daha sakin olabilseydim….. ama olmuo işte neyse ya hahirlısı olur inş hepimiz için…

  • bende aynı durumdayım heyecanıma yenik düşüyorumm ..
   Ahh bii sakinleşebilsem o andaa :((

 5. sorular kolaydı ancak dikkat gerektiriyordu

 6. slm bende sözelciyim lysde toplam 120 netim var ygs 312 biryerlere girermiyim diploma 62

 7. sınavlar tamam da benim kafam yök ün kontenjan artışı konusundaki açıklamlara takıldı. Bunlar bizi akıllarınca uyutuyorlar. Yok % 5 yapacaklarmış ama önce labaratuvar ve mikroskoplarınızı hazırlayın diyeceklermiş bu sene, ötekiler de bir sene içinde mikroskop bulacaklar ve yök te buldunuz mu diye soracak, şayet aha işte bulduk derlerse bir sene sonra kontenjanları artıracaklarmış. Yok bulamadık derlerse bu defa YÖK diyecek ki “canınız sağolsun bir iki mikroskopun lafı mı olur. Ben genede sizin kontenjanları %20 artırıyorum ” haydaaaa diyenlere de “ne var şunun şurasında önümüzde genel seçimler var, ee bizim de iktidara bu kadar kıyağımız olsun di mi ya diyecekmiş

 8. hakan ÖNGÖREN

  slm arkadaşlar walla ben ygs 4 te 350 puan aldımm lys 4 te 63 net lys 3 te 62 net bıraktım nasıl gelebilir sizce yorumları bekliyorummm……

 9. slm.arkşlr tm ciyim.. ygs5 403 lys mat 74 net edebyt 65 net hukuk gelme ihtimali sizce nedir… tşklr..

 10. girersin

226 queries 0,432