Kullanıcı Yorumları

1v1y.com Şikayet

Kategorisi: 1v1y.com Yorumları, E-Ticaret Siteleri ve Bu Yazı Defa okunmuştur

21 Aralık 2011 tarihinde sipariş vermiş olduğum Hotiç marka 2 ayakkabı siparişim hala tedarik sürecinde. Bu süreç içerisinde 2 defa mail yoluyla şikayetimi dile getirdim. Bana hazır maillerle cevap verdiler.

1 defa müşteri hizmetleri bana telefonla ulaştı. 04 Ocak 2012 tarihinde beni arayıp söz konusu marka ile ilgili depo ile görüşülüp bana ertesi gün kesin haber vereceklerini söylediler. Hala siparişimden haber alamadım. Anladığım kadarıyla yalnız da değilim.Tedarik edemeyeceğiniz ürünü ne hakla satabiliyosunuz. İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok? Arayacağınızı söylediğiniz halde bırakın ürünü tedarik etmeyi aramıyorsunuz bile. Kendi paramızla mağdur oluyoruz. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

1v1y.com Şikayet için 4 şikayet yada yorum yapılmış

 1. nilgun aksit diyor ki:

  13 subat 2012 tarihinde verdigim siparisim gunlerdir sevkiyata hazir gorunuyo en sonunda 28 subatta aradim neden hala sevk edilmedigini sordum bana arastirip geri doneceklerini soylediler ama donmediler.
  29subatta tekrar aradim kargoya teslim edilmis ama herhangi bir kargo takip numarasi bize iletilmemis dediler ama bizde faturasi kesilmis dediler. israrla kesinlen fatura numarasini istedim vermediler biz size geri doncez dediler ama donmediler.
  1 martta aradim bu seferde urunun hala depoda oldugunu kargoya teslim edilmedigini ama 3 saat icinde beni arayip kargo takip numarasi vereceklerini soylediler. tabiiki aramadilar yine ben aradim, yine herhangi bi cozum yolu bulmadilar peki dedim o zaman urun su anda deponuzdaysa bu aksam kesin verilmesi gerekiyo kargoya oyle degilmi dedim insallah diyolar utanmadan.

 2. Şenol FİDAN diyor ki:

  Ben DESA marka ayakkabı sipariş ettim D-Line marka ayakkabı geldi.%100 orjinal ürünmüş birde utanmadan sayfalarında yazmışlar.İnternet sitesinden satış yapacaksın ve insanları dolandıracaksın.İşte buraya kadar lütfen alıcılar sorsun öyle alsın beni dolandırdılar.Sizde dolandırılmayın.

 3. Ömer Faruk Akşit diyor ki:

  Almış olduğum 751080 sipariş numaralı ürün, olağan bir uygulama ile yine gönderilmemiştir. 3 milyon müşterimiz var diye reklam yapan bu site sattığı ürünleri göndermeyerek binlerce belki de on binlerce kişinin parasını kullanmaktadırlar. Ve büyük bir ihtimalle de satışa koydukları fiyatı ucuz olan ürünleri kendi bünyesinde çalışanlar almakta ve parasını ödeyen alıcılara 15-20 gün sonra paralarını iade ederek mağdur etmektedirler. Bu sitenin keyfi uygulamalarına dur deme zamanı gelmedi mi? Bir hukuk devleti olan Türkiye de böyle uygulamalar suç teşkil etmiyor mu? Çalışan Müşteri temsilcileri yalan söylemekten helak olmaktalar. Bu siteye DUR demenin zamanı gelmiştir.
  ZEYNEP AKŞİT

 4. Meltem Küçükdüveyki diyor ki:

  ekmek yapma makinesi aldık ve arızalı çıktı makineyi geri gönderdik bize 1 ay sonra makineyi geri gönderdler.Müşteri hizmetlerini aradığımızda da muhattaplarının onlar olmadığını söylediler ve şikayetimizi kaideye bile almadılar. 1v1y sitesinin yaptığı dolandırıcılıktan başka bir şey değildir.Satış yaparken her şey iyi ancak sonra kimsenin kimseyi iplediği yok.

Konuya Yorum Yazın..